• Wpisów:481
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:9 lata temu, 18:28
  • Licznik odwiedzin:55 582 / 3780 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to co najlepsze. czy warto ?
 

 
mam bekę zawsze, jak widzę was razem - czyli idzie królewna , a za nią błazen
 

 

gdybym zawsze słuchała rozumu nie miałabym jeszcze chłopaka, uczyłabym się w wakacje, nie miałabym przyjaciół i moim jedynym hobby byłoby szydełkowanie
 

 
tak, tak może i należe do tych złych dziewczyn, które często melanżują, dużo klną. nie pozwalają obrażać się byle komu a tym bardziej ranić. ale pech sprawił iż ta miłość przedostała się, przez tą gruboskórną wartwe ochronną ,twardej dziewczyny raniąc cholernie moje serce
 

 
-zrób mi loda.
-mógłbyś być trochę bardziej romantyczny?
-zrób mi loda podczas deszczu.
 

 
dmuchnij mi szarym dymem prosto w twarz , pocałuj namiętnie przygryzając moje wargi aż do bólu , rób ze mną co chcesz , tylko kochaj , zajebiście mocno kochaj i nie przestawaj
 

 
kiedy robi się ciemno myślę nad tym wszystkich. nachodzą mnie jakieś popier*olone refleksje na temat znany wszystkim - miłości. gdyby mi jej w filmach nie pokazano nigdy bym się nie zakochała , nie miała złamanego serca , nie znała smaku gorzkich łez po roztrzaskaniu mojej pikawy o ścianę.
 

 
fajnie się czuję chodząc wieczorem po ciemnej, opustoszałej ulicy i myśląc jak wiele dla mnie znaczysz
  • awatar Patq ♥ !: bardzo interesujący i ciekawy blog rzadko takie spotykam ;) zapraszam do mnie i licze na komentarz <i może dodanie do obserwowanych?> mam nadzieję, że mój blog też jest choć troszkę tak ciekawy jak tw
  • awatar Vocabulary: Zapraszam na moje trzecie rozdanie z okazji 2.000 odwiedzin : http://vocabulary.pinger.pl/m/12587164
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
i jak mam pogodzić się z tym, że jednym, głupim krokiem przekreśliłeś wszystkie nasze plany i to, co do tej pory razem przeżyliśmy? jak mam Ci wybaczyć to, że jeden wieczór z jakąś pustą blondyną, był dla Ciebie ważniejszy niż nasz, kilkuletni związek?
 

 
wiesz kiedy naprawdę kochasz? kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na smsy, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu smsa 'Kocham Cię' chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano i pewnie nawet nie odpisze..
 

 
życie nie zależy od tego jakie masz klocki, tylko jak je sobie poukładasz.
 

 
kompletny idiotyzm, ponieważ nie palę. tak, tak, takie jest życie. pewnego jesiennego ranka jesteście gotowi maszerować kilometry w chłodzie po paczkę papierosów, albo na przykład kochacie mężczyznę, dorabiacie się dwójki dzieci, po czym, pewnego zimowego poranka, dowiadujecie się, że on odchodzi, bo kocha inną. dodając przy tym, że jest mu przykro, że się pomylił, popełnił błąd. zupełnie jak z telefonem: przepraszam to pomyłka. ależ nic nie szkodzi..
 

 
le temps passe, et je continue a me perdre dans ce qu'il était.
 

 
nigdy nie pytaj o to, czy Cię kocham. to tak, jakbyś zapytał, jakiego koloru jest słońce
 

 
czas ucieka, wspomnienia zostały. bo w czasie zostaną te wspomnienia, które go przetrwały
  • awatar Nkfn: Wspomnień nikt nam nie odbierze :) Zapraszam do siebie w wolnym czasie. =))
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 

pytasz mnie czy warto ? ja odpowiem Ci, że zawsze. bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz WSZYSTKO, a nawet więcej.
 

 
kochane "koleżanki" opowiadając o mym zacnym życiu za moimi plecami łaskawie nie dodawajcie wymyślonych przez siebie szczegółów. moje życie jest na tyle zajebiste że nie trzeba go ubarwiać.
 

 
uwierz w marzenia bo dzięki nim sens życia się zmienia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
doskonale znam to spojrzenie - smutne, nieobecne, pełne tęsknoty za czymś, czego się pragnie ponad wszystko na świecie.
 

 
lubię słuchać kłamstw, kiedy znam prawdę.
 

 
pewnego dnia spojrzymy wstecz, uśmiechniemy się i będziemy się śmiać. ale teraz po prostu płaczemy, bo tak trudno jest się pożegnać.
 

 
Życie szybko upomni się o każde nasze "zawsze" i o wszystkie "nigdy".
 

 

nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często , nie ogarniam tej miłości która ciągle wystawia mnie do wiatru . nie ogarniam siebie , życia , problemów . jestem słaba , strasznie słaba . nie daję rady więc odsuwam się na bok .
 

 
kiedyś będę na tyle odważna i głośno, prosto w twarz, powiem Ci, co czuję. nie będę przejmować się twoją reakcją. powiem Ci wszystko, i ucieknę.